Witamy w OTU KAROLINKA

Jesteśmy gastronomiczno-hotelarska firmą, rozwijającą się prężnie od 2000 roku.
Naszej działalności przyświeca zawsze ten sam cel - świadczyć usługi na najwyższym poziomie, po możliwie najniższych cenach.

Działalność ośrodka prowadzimy na dwóch płaszczyznach – po pierwsze organizujemy pobyty wczasowe, wypoczynkowe, kolonie, zimowiska zarówno dla grup zorganizowanych jak i osób indywidualnych, po drugie dysponując przytulną salą na 100 osób organizujemy z dużym powodzeniem przyjęcia okolicznościowe (wesela, bankiety, grille, urodziny, komunie, bale sylwestrowe).

Organizowane przez nas wesela charakteryzuje wyjątkowy klimat, w pełni profesjonalna kadra kelnerska, wykwintne potrawy kuchni staropolskiej przygotowywane według najbardziej sprawdzonych receptur.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z Naszą ofertą i życzymy owocnej współpracy.

Pobyty wczasowe, wypoczynkowe, kolonie, zimowiska zarówno dla grup zorganizowanych jak i osób indywidualnych

Sala na 100 osób przystosowana do organizacji imprez okolicznościowych (wesela, bankiety, grille, urodziny, komunie, bale sylwestrowe).

O nas

Ośrodek usytuowany jest na działce o pow. 9.695m/2 w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, w cichej i spokojnej okolicy. Cały teren jest ogrodzony i oświetlony.

Proponujemy domki apartamentowe w ilości 7 szt. murowane, całoroczne, każdy o pow. 63m/2. W domku znajduje się hol z TV , 3-pokoje w tym : pokój - 2 os. i dwa pokoje - 3 os. Pokoje z łazienkami.

Na terenie ośrodka jest jadalnia przygotowująca bardzo smaczne i urozmaicone posiłki. Posiadamy również duży, bezpłatny parking . Można organizować biesiady przy grillu w Naszym domku grillowym. Dla aktywnych oferujemy do dyspozycji boisko do piłki nożnej i siatkówki oraz stół do tenisa stołowego. Po wyjściu z ośrodka zapraszamy na spacer oznakowanymi szlakami turystycznymi.

Ceny oferowanych usług i pobytów ustalamy indywidualnie na podstawie rozmowy telefonicznej lub mailowo.

Proszę pamiętać o opłacie uzdrowiskowej 4 zł od osoby za każdą dobę pobytu !